modne spodnie męskie

Jak kupić modne spodnie męskie?

Mężczyźni noszą spodnie w zasadzie przez cały rok i to przy różnych okazjach. Dlatego kwestia ich odpowiedniego wyboru jest bardzo ważna. Wprawdzie wielu osobom wydaje się to oczywiste, ale wciąż wielu panów ma problem podczas podejmowania decyzji. Jak zatem kupić i dobrze dopasowane, modne spodnie męskie?

Przede wszystkim rozmiar

Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest wybranie odpowiedniego rozmiaru spodni. W sklepach najczęściej spotkać się można z rozmiarówką, która podawana jest w oparciu o dwa wymiary. Pierwszy numer oznacza po prostu długość pasa, a drugi długość nogawki. Wymiary te nie są jednak podawane w centymetrach. Każda marka natomiast posiada własne tabele rozmiarowe, które na ogół są do siebie zbliżone. W sklepach najczęściej spotkać się można ze standardową, a więc niepełną rozmiarówką. Wynika to z faktu, że nie wszystkie rozmiary są popularne i się z nich często rezygnuje.

Na co zwracać uwagę kupując spodnie dla modnego mężczyzny?

Podczas kupowania spodni za każdym razem należy sprawdzić czy nie są one zbyt luźne w pasie. Ściskanie ich paskiem to jeden z

Tanie spodnie jeansowe
Tanie spodnie jeansowe

najpopularniejszych błędów. Wówczas na środku gromadzi się materiał, który tworzy brzydkie i poszerzające sylwetkę fałdy. Mimo to wielu mężczyzn kupuje większe spodnie, uważając, że będą one wygodniejsze. Dotyczy to na ogół spodni typu jeansy. Tymczasem w pasie powinno być miejsce tylko na jeden palec, a więc zapas rzędu 1 cm. Warto również pamiętać, że im węższe są nogawki, tym spodnie powinny być krótsze. Najlepiej spodnie jest mierzyć do butów, z którymi będą one potem noszone. Szerokie nogawki powinny opadać na buty, tworząc na nich jedno zagięcie. Te wąskie z kolei powinny sięgać za kostkę. Obecnie panowanie na ogół sięgają po dłuższe spodnie. Nie jest to dobre dla sylwetki. W takiej sytuacji konieczna jest wizyta u krawca.

Jaki krój spodni wybrać?

Tanie spodnie jeansowe i nie tylko dostępne są najczęściej w kilku krojach do wyboru. Modne spodnie jeansowe typu skinny to propozycja bardzo dopasowana do ciała. W przypadku tych spodni nogawki opinają nogi na całej ich długości, od ud po łydki. Ten model spodni przeznaczony jest dla panów szczupłych, ale nie chudych. Jeśli zdecydują się na nie panowie o bardzo drobnej budowie ciała, efekt końcowy może być iście komiczny. Z kolei w przypadku osób o klasycznej budowie ciała, będą one za mocno opinać nogi, a w szczególności dobrze. Takie zestawienie nigdy nie prezentuje się dobrze. Poza tym takie modne spodnie męskie są raczej niezbyt dobrym pomysłem dla mężczyzn z szerokim rozstawem nóg. Inny model spodni dopasowanych do ciała to tzw. slim. Są one jednak nieco szersze niż wspomniane już spodnie typu skinny. W tym przypadku uda są dość mocno opięte, ale na łydkach materiału jest już nieco więcej. W tego typu spodniach dobrze prezentują się panowie o szczupłej i normalnej budowie ciała. Masz butik odzieżowy i szukasz modnych jeansów męskich, aby poszerzyć swoją ofertę? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Hurtownia jeansów męskich Factoryprice.eu, jest miejscem w którym kupisz hurtowo najmodniejsze modele w przystępnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe!

Modne spodnie męskie – tappered, jogger i baggy

Modne spodnie jeansowe
Modne spodnie jeansowe

Fason tappered cechuje się tym, że nogawki w udach mają więcej miejsca. Dlatego nie są tak opięte, a nogawka lekko zwęża się ku dołowi, wyszczuplając całą sylwetkę. W takich spodniach świetnie prezentuje się w zasadzie każdy mężczyzna, pod warunkiem oczywiście, że dobierze odpowiedni rozmiar. Ten model polecany jest jednak przede wszystkim panom z nieco bardziej rozbudowanymi udami i większą sylwetką. Spodnie na siłownię najczęściej mają fason jogger.

Spodnie na siłownie
Spodnie na siłownie

Większość sklepów jednak niepoprawnie używa tego określenia na przemian z baggy. Joggery to modne spodnie męskie z nieco niżej umiejscowionym krokiem oraz z wąskimi, dopasowanymi do ciała nogawkami. Na ogół nogawki takich spodni zakończone są ściągaczami. W przypadku spodni typu baggy krój jest szeroki i bardzo luźny. Te spodnie również mają niższy krok. To model chętnie noszony w latach 90. ubiegłego wieku przez młodzież w Stanach Zjednoczonych. Joggery to propozycja w zasadzie dla każdego, ale model ten kojarzy się głównie z modą uliczną. Dlatego po spodnie tego rodzaju sięgają najczęściej nieco młodsi panowie.

A może klasyczne regulary?

Regular to chyba najbardziej klasyczny model męskich spodni. W tym przypadku nogawka spodni jest na całej długości prosta. W takich spodniach średnio prezentują się panowie szczupli. Ich nogi mają bowiem wówczas nieco za duo miejsca. Wszystko jest jednak kwestią w dużej mierze indywidualną. Takie spodnie są wprost stworzone dla panów o normalnej budowie ciała oraz dla tych o nieco większych gabarytach. Nieco poszerzoną wersją klasycznego kroju regular straight jest król loose. To z kolei są spodnie przeznaczone dla mężczyzn o nieco większej wadze i wymiarach. Najrzadziej w sklepach z męską odzieżą można spotkać spodnie typu dzwony. Ten model można oczywiście rozpoznać z łatwością po szerszych nogawkach, które w charakterystyczny sposób rozszerzają się ku dołowi. Takie spodnie były bardzo modne w latach 70. XX wieku, w szczególności wśród subkultury hipisów. Od kilku sezonów wracają do łask, ale sięgają po nie raczej kobiety. To propozycja jedynie dla odważnych panów, którzy nie boją się zabawy z modą.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.